Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
"Szukamy Młodych Talentów"
W dniu 18.02.2012 odbyły się w Herbach ogólnopolskie zawody w pływaniu "Szukamy Młodych Talentów". W zawodach tych wzięło udział 421 zawodników z całej Polski. Pomimo bardzo długich zmagań od godz 8.30 do 20.15, wspaniale spisali się na tej imprezie uczniowie PSP nr 9 w K-Koźlu, którzy wystartowali w tych zawodach pod szyldem MMKS K-Koźle.
Mikołaj Kempa został najlepszym zawodnikiem zawodów, wygrywając w swojej kategorii wiekowej 13 latków, wyścigi na 100m st. zmiennym oraz 100m st. dowolnym oraz zajmując 2-gie miejsce na dystansie 200m st. dowolnym.
Znakomicie spisała się także, Wiktoria Smętek w kategorii dziewcząt 11-letnich. Wiktoria zdobyła złoty medal w konkurencji 100m st. zmiennym oraz zajęła 3-cie miejsce na dystansie 100m st. klasycznym. Złoty medal wywalczyła również, Aleksandra Leszczyńska w kategorii 11-latek na dystansie 100m st. motylkowym, a brązowy medal na dystansie 200m st. dowolnym, także wśród 11-latków, wywalczył Kasjan Kalmuk i Kamila Wolny w konkurencji 50m st. klasycznym
Gratulujemy sukcesów i liczymy na wspaniałe wyniki w najważniejszych imprezach.

Oprac: B.Kisielewski