11,232,072 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
MMKS KĘDZIERZYN-KOŹLE i „DZIEWIĄTKA” ZAWSZE WŚRÓD NAJLEPSZYCH

Najlepsi zawodnicy zawodów to:

50m st. klasycznym Dziewczęta:

10 lat i młodsi

1. Rakowska Marta Vega Dobrodzień 45.46

 2. Szydło Amelia  UKS 5 plus 1 Opole 52.21 

3. Kużaj Paulina MMKS Kędzierzyn-Koźle 52.71 163

11 lat:

1. Jonczyk Zuzanna  Vega Dobrodzień 42.86

 2. Piątek Karolina UKS 5 plus 1 Opole 46.67

3. Kołtun India MMKS Kędzierzyn-Koźle 46.98

12 lat:

1. Trentkiewicz Dominika Zryw Opole 41.56

2. Wawak Agata 04 Uks Kusy Strzelce Opolskie 43.72

3. Skrętkowska Martyna 04 Zryw Opole 45.67

50m st. klasycznym Chłopcy:

10 lat i młodsi:

1. Pietrzyk Dawid  WINNER Zdzieszowice 53.86

2. Pietrzyk Mateusz  WINNER Zdzieszowice 55.05 

3. Guzowski Szymon  WINNER Zdzieszowice 55.28

11 lat:

1. Gohla Kamil MMKS Kędzierzyn-Koźle 43.35

2. Leszczyński Maciej MMKS Kędzierzyn-Koźle 43.97

3. Kania Kamil MMKS Kędzierzyn-Koźle 46.18

12 lat:

1. Osowski Wojciech  MMKS Kędzierzyn-Koźle 42.19

2. Krzyszkowski Patryk Zryw Opole 43.01

3. Tryndoch Miłosz  MMKS Kędzierzyn-Koźle 44.71

100m st motylkowym Dziewczęta:

10 lat i młodsi

 1. Jainta Sara  Vega Dobrodzień 1:30.45

2. Rakowska Marta Vega Dobrodzień 1:32.95

3. Kużaj Paulina  MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:49.62

11 lat:

1. Jonczyk Zuzanna  Vega Dobrodzień 1:25.50

2. Dobosiewicz Nina  UKS 5 plus 1 Opole 1:35.84

3. Klama Katarzyna Vega Dobrodzień 1:38.57

12 lat:

1. Trentkiewicz Dominika  Zryw Opole 1:19.44

2. Jojko Julia Vega Dobrodzień 1:26.14

3. Kopytko Agata Zryw Opole 1:38.01

100m st motylkowym Chłopcy:

10 lat i młodsi:

1. Kandziora Dominik  UKS 5 plus 1 Opole 1:48.76 

2. Czernecki Paweł UKS 5 plus 1 Opole 1:56.16

3. Guzowski Szymon  WINNER Zdzieszowice

11 lat:

1. Gohla Kamil  MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:26.34 

2. Leszczyński Maciej  MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:28.08

3. Kania Kamil MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:34.79

12 lat:

1. Zwarycz Adrian UKS 5 plus 1 Opole 1:22.04

2. Orzechowski Krzysztof UKS 5 plus 1 Opole 1:23.53

3. Osowski Wojciech MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:24.04

Wyścigi sztafetowe open:

1. MMKS Kędzierzyn-Koźle 1 MMKS Kędzierzyn-Koźle 5:22.10

Muszyńska Jagoda, Kużaj Paulina, Osowski Wojciech, Leszczyński Maciej, Tkacz Magdalena, Kołtun India, Antonik Bartosz, Gohla Kamil – wszyscy oprócz Bartka to uczniowie PSP nr 9

2. UKS 5 plus 1 Opole 1 5:43.23

Kandziora Dominik, Orzechowski Krzysztof, Stachowska Martyna, Dobosiewicz Nina, Szydło Amelia, Piątek Karolina, Zwarycz Adrian, Czernecki Paweł 

3. Vega Dobrodzień 5:55.72

Jonczyk Zuzanna, Jainta Sara, Badura Victor, Rybol Michael, Jojko Julia, Rakowska Marta, Stasiukiewicz Tymoteusz,  Badura Tobiasz 06 42.45

Natomiast w Dębicy startowała Marta Nowak była uczennica PSP nr 9 na co dzień trenująca w SMS Oświęcim. Marta wywalczyła brązowy medal na dystansie 100m st. klasycznym

Wielkie brawa dla „Naszych” Zawodników