11,234,860 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
UCZNIOWIE „DZIEWIATKI” WSRÓD UCZESTNIKÓW OTYLIA SWIM TOUR W OPOLU !!!

Obrazy newsów: otylia0.jpgW dniu 08.10.2016 w Opolu na pływalni „Wodna Nuta” i obiektach Politechniki Opolskiej odbyła się kolejna edycja Otylia Swim Tour. Programu szkolenia dzieci, trenerów i rodziców przez naszą najwybitniejszą w historii pływaczkę Otylię Jędrzejczak. Oprócz niej zajęcia prowadzili między innymi Robert Białecki trener Kadry Polski Seniorów, Jacek Urantówka najwybitniejszy trener woj. Opolskiego i wielu innych.

W Otylia Swim Tour brali udział uczniowie klas pływackich, zawodnicy klubów pływackich woj. Opolskiego czyli MMKS K-Koźle, Zryw Opole, 5+1 Opole, Juniora Kluczbork, Kusy Strzelce Op., Winner Zdzieszowice oraz Vegi Dobrodzień. W ramach akcji organizowane są nie tylko lekcje na basenie i na sali tzw. na sucho, ale także wykłady z udziałem dietetyka sportowego i psychologa. Te ostatnie skierowane są do rodziców pływaków, trenerów i nauczycieli oraz wszystkich, których dzieci lubią aktywnie spędzać czas.

Wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie oraz duże zaangażowanie zawodników tak można podsumować cykl treningów podczas Otyli Swim Tour.

Projekt ten będzie realizowany w tym roku w sześciu miastach (także w Katowicach, Łodzi, Rudzie Śląskiej, Piasecznie i Elblągu) skierowany jest do młodzieży w wieku 9-14 lat, ale także rodziców, trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego. - Projekt narodził się w mojej głowie 3-4 lata temu i jest realizowany od dwóch lat – powiedziała w Opolu Otylia Jędrzejczak. - Polega na prowadzeniu jednodniowych zajęć praktycznych, w które jestem zaangażowana nie tylko ja, ale także najlepsi trenerzy w kraju, a także reprezentanci Polski. Nie będziemy nikogo uczyć, ponieważ zwyczajnie nie da się tego zrobić w jeden dzień. Uczestnicy muszą już pływać stylem dowolnym żabką i grzbietem. Postaramy się udoskonalić posiadane już przez dzieci umiejętności, także techniczne oraz przekazać im swoją wiedzę i doświadczenie.

Dzień z Otylią był niesamowity!

Pracowaliśmy ciężko, aby nauczyć się od Mistrzyni i jej pomocników najwięcej jak tylko się da. Zobaczcie zdjęcia z naszego sobotniego super treningu!

oprac.B.Kisielewski