Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Mistrzostwa Polski - pływanie
Bardzo gorący okres startowy mają obecnie pływacy w młodzieżowych rocznikach . w ubiegłym tygodniu w Olsztynie oraz Gorzowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów 14-letnich i 15-letnich. Znakomicie w Olsztynie spisała się zawodniczka MMKS K-Koźle, Zuzanna Trojanowska,trenująca obecnie w SMS Oświęcim,była zawodniczka Naszej Szkoły, która na dystansie 50m st. klasycznym wywalczyła Brązowy Medal MP. Zuzia wystąpiła także w finale A na dystansie 100m „żabką”, zajmując w nim 10 miejsce. 14 miejsce w Polsce przypadło tej zawodniczce na 200m st. klasycznym.
Dobrze spisały się także pozostałe zawodniczki z K-Koźla trenujące obecnie w SMS Oświęcim, a reprezentujące Zryw Opole, Marta Hasny zajęła 5 miejsce w konkurencji 400m st. zmiennym oraz 200m st motylkowym, 11 miejsce na 200m st zmiennym i 50m st motylkowym, 12 miejsce na 100m st motylkowym. Katarzyna Mycak znakomicie pływała na dłuższych dystansach a do brązowego medalu na 800m st dowolnym zabrakło jej 18 setnych sekundy. Ponadto Kasia zajęła 9 miejsce na 400 m st dowolnym oraz 7 miejsce na 200m st dowolnym.
W Gorzowie wśród 15-latków, wystąpił Remigiusz Grudziecki, który zajął 7 miejsce na 200m st motylkowym oraz 9-miejsce na 100m tym stylem.
W Gliwicach natomiast odbyła się I runda Drużynowych Mistrzostw Polski dla 12 i 13 latków. Wystartowali tam sportowcy z woj. Śląskiego oraz woj. Opolskiego. Wspaniale spisali się tam młodzi zawodnicy MMKS K-Koźle uczniowie Naszwej szkoły oraz PSP nr 19, zajmując w klasyfikacji zespołowej I-sze miejsce zarówno wśród 12 latków i 13 latków. Po odbyciu się pozostałych zawodów w Polsce poznamy ich miejsce po I rundzie w Polsce.