11,234,562 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Mistrzostwa Polski - pływanie
Bardzo gorący okres startowy mają obecnie pływacy w młodzieżowych rocznikach . w ubiegłym tygodniu w Olsztynie oraz Gorzowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów 14-letnich i 15-letnich. Znakomicie w Olsztynie spisała się zawodniczka MMKS K-Koźle, Zuzanna Trojanowska,trenująca obecnie w SMS Oświęcim,była zawodniczka Naszej Szkoły, która na dystansie 50m st. klasycznym wywalczyła Brązowy Medal MP. Zuzia wystąpiła także w finale A na dystansie 100m „żabką”, zajmując w nim 10 miejsce. 14 miejsce w Polsce przypadło tej zawodniczce na 200m st. klasycznym.
Dobrze spisały się także pozostałe zawodniczki z K-Koźla trenujące obecnie w SMS Oświęcim, a reprezentujące Zryw Opole, Marta Hasny zajęła 5 miejsce w konkurencji 400m st. zmiennym oraz 200m st motylkowym, 11 miejsce na 200m st zmiennym i 50m st motylkowym, 12 miejsce na 100m st motylkowym. Katarzyna Mycak znakomicie pływała na dłuższych dystansach a do brązowego medalu na 800m st dowolnym zabrakło jej 18 setnych sekundy. Ponadto Kasia zajęła 9 miejsce na 400 m st dowolnym oraz 7 miejsce na 200m st dowolnym.
W Gorzowie wśród 15-latków, wystąpił Remigiusz Grudziecki, który zajął 7 miejsce na 200m st motylkowym oraz 9-miejsce na 100m tym stylem.
W Gliwicach natomiast odbyła się I runda Drużynowych Mistrzostw Polski dla 12 i 13 latków. Wystartowali tam sportowcy z woj. Śląskiego oraz woj. Opolskiego. Wspaniale spisali się tam młodzi zawodnicy MMKS K-Koźle uczniowie Naszwej szkoły oraz PSP nr 19, zajmując w klasyfikacji zespołowej I-sze miejsce zarówno wśród 12 latków i 13 latków. Po odbyciu się pozostałych zawodów w Polsce poznamy ich miejsce po I rundzie w Polsce.
Gratulacje sportowcom !!!