11,233,082 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
PŁYWACY „DZIEWIĄTKI” NA WZNOSZĄCEJ FALI

W sobotę 15 października, odbyły się już XI-te zawody o Puchar Burmistrza Dobrodzienia w pływaniu. Wśród 100 zawodników z 15 klubów Polski, znakomicie spisała się 10-cio osobowa reprezentacja uczniów PSP nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu,  występujących pod szyldem MMKS K-Koźle. Kędzierzynianie wywalczyli łącznie 21 medali, plasując się na czołowych miejscach w kategoriach wiekowych 2005, 2006 i 2007. A oto wyniki:
Dziewczęta - kategoria  wiekowa 2005:
Kołtun India  Złoty medal -  50 m st. klasycznym i  Srebrny  medal - 100m st. klasycznym
Smyczek Aleksandra 2 x Brązowy medal na dystansach  50m i 100m st. motylkowym
Dziewczęta - kategoria wiekowa 2007:
Wojciechowska Martyna -  2 x Srebrny medal na dystansach 50m i 100m st. grzbietowym
Dziewczęta - kategoria wiekowa 2006:
Kużaj Paulina 2x złoty 50m  i 100 m grzbietowy 1x srebrny 100 m zmienny
Chłopcy – kategoria wiekowa 2005:
Maciek Leszczyński 3 x Złoty medal na  50m st. dowolnym, 100m st. dowolnym i 200m st. zmiennym
Kamil Gohla 2 x Zloty medal na  50m i 100m st. klasycznym i Srebrny medal na 200m st. zmiennym
Michał Barnuś 2 x Złoty medal na 50m i 100m st. grzbietowym
Bartoszek Jan 2 x Srebrny medal na 50m i 100m  motylkowym
Kamil Kania 2 x Brązowy medal na 50m st. dowolnym i 200 m st. zmiennym i Srebrny medal na 100 m st. dowolnym.

Obrazy newsów: dobrodzien_20161015_00.jpg

W klasyfikacji na  najlepszego  zawodnika w kategorii wiekowej rocznika 2005, w pierwszej 10-ce zawodników znalazło się aż pięciu zawodników MMKS K-Koźle:

1. Leszczyński Maciej 730 pkt
2. Kania Kamil 617 pkt
3. Gohla Kamil 608 pkt
….

6. Barnuś  Michał 496 pkt
7. Bartoszek Jan 480 pkt

W klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę w  kategorii wiekowej rocznika 2006:

2. miejsce zajęła Paulina Kużaj 679 pkt

Oprócz w/w w Dobrodzieniu wystartowała jeszcze Patrycja Wojciechowska, która dwukrotnie zajmowała 7-me miejsce na 50m i 100m st. dowolnym.

Wielkie gratulacje dla najmłodszych pływaków i ich trenerów.