11,224,138 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Piastowskie Kolędowanie 2017

09 stycznia 2017 roku odbyły się szkolne eliminacje do konkursu kolęd i pastorałek „PIASTOWSKIE KOLĘDOWANIE 2017”

Jury w składzie Panie Urszula Borucka, Iwona Krupa i Barbara Michnik po wysłuchaniu 34 utworów postanowiło przyznać następujące miejsca:

GRAND PRIX - Amelia Zub klasa 2c

Klasy 1-3

Soliści:

  1. Zosia Dziewanowska klasa 3b Jezus malusieńki
  2. Zuzia Makarewicz 3c - Nie było miejsca
  3. Madzia Sobula 3b - Lulajże Jezuniu

Zespoły:

  1. Zespół 2b - Jadą kolędnicy/9
  2. Zespół 3d - Do stajenki/13
  3. Zosia Dziewanowska, Madzia Sobula 3b - Gdzie Ty mieszkasz mały Jezu?

Wyróżnienie:

Zespół 3b - Jadą kolędnicy
Ola Bukryj, Tosia Łukasik 2c - Modlitwa dziecka
Martyna i Patrycja Wojciechowska 3s - Świeć gwiazdeczko

Klasy 4-6

Soliści:

  1. Agata Długosz 4a - Gdybyś Jezu narodził się dziś
  2. Marcelina Miraszewska 4b - Lulajże Jezuniu
  3. Franek Długosz 6s - Gore gwiazda

Wyróżnienie

Szymon Sikora 5b - Mędrcy świata
Julia Rafalska 4a - Świeć gwiazdeczko
Klasa 5s - Gdy śliczna Panna
Agata Łannik 5b - Magia świąt

Zespoły

  1. Zespół Takt- Gdy się Chrystus rodzi
  2. Jagoda Balicka, Pola Bojda 6b - Przybieżeli do Betlejem
  3. Ola Głogowska, Hania Bielińska 4b - Cicha noc

W eliminacjach miejskich w kościele na Piastach w sobotę 14.01.2017 od godz. 10.00 wystąpią tylko Ci, których utwór został podkreślony na tej liście. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.

oprac: A.Zamora