11,231,017 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
DEBIUT 2012
2 kwietnia 2012 roku w Domu Kultury w Koźlu odbył się II Przegląd Teatralny zorganizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 9 we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Kędzierzynie – Koźlu.
Przegląd objęty był honorowym patronatem Starosty Powiatu Kędzierzyńsko –Kozielskiego
oraz Prezydenta Miasta Kędzierzyna – Koźla


W jury zasiedli:
Pan Krzysztof Jarota – aktor Teatru Lalki i Aktora w Kędzierzynie – Koźlu,
Pani Izabela Karwot – instruktor teatrów dla dzieci i młodzieży w Rybniku – Boguszowicach,
Pani Agnieszka Wójtowicz – instruktor teatralny w Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie – Koźlu.
Zespoły ze szkół ponadgimnazjalnych wycofały się z udziału w przeglądzie.
Jury oceniało spektakle w dwóch kategoriach wiekowych – klasy I-III i klasy IV-VI.
Wyniki przedstawiają się następująco:
W kategorii klas 1-3

I m – Kraina Ludków z PSP nr 9 za spektakl Zabawa w śpiącą królewnę
II m - Klasa III a z PSP nr 11 za spektakl Księżniczka na ziarnku grochu
III m – Grupa Chochliki z PSP nr 3 za spektakl Jaś i Małgosia
Wyróżnienie – Grupa teatralna z PSP nr 12 za przedstawienie Nie ma tego złego
Wystąpiły również:
Grupa pantomimiczna Minki z ZSM nr 4 z przedstawieniem Komu nudno
Grupa teatralna Urwisy z PSP 20 przedstawieniem Kopciuszek

W kategorii klas 4-6
I m- zespół Flug z PSP nr 9 za spektakl Zaklęta góra
II m – Grupa teatralna Z piątki z PSP nr 5 za spektakl Śpiąca królewna na wesoło
Wyróżnienie – Grupa teatralna Pomyłka z PSP nr 11 za spektakl Balladyna
Za udział
Grupa teatralna BYĆ AKTOREM PSP w Landzmierzu za spektakl Historia bez makijażu
Grupa teatralna Nie pyskuj z PSP nr 12 za przedstawienie Scenki domowe

Nagrody za reżyserię otrzymały panie:
Wiesława Dziedzic, Iwona Krupa , Maria Orzędała, Anna Madej, Kinga Wróbel, Aleksandra Pasoń
Nagrody za wybitną kreację aktorską:
Dawid Bajdiuk z PSP nr 3 za rolę wilka, Karolina Kłoś z PSP nr3 za rolę wiedźmy, Piotr Ścisłowski z PSP 11 za rolę błazna,
Maria Gawin z PSP nr 11 za rolę królowej,
Filip Łannik z PSP nr 9 za rolę Boruty
, Anna Kulig z PSP 5 za rolę Różyczki,
Magdalena Kasprzak z PSP nr 5 za rolę Lawirusa, Grzegorz Cetnar z PSP nr11 za rolę Skierki.
Wszystkie zespoły otrzymały nagrody rzeczowe, koszulki dla uczestników oraz nagrody indywidualne,
zawdzięczamy to naszym darczyńcom:
Finansowo wsparli naszą imprezę:
Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego
Prezydent Miasta Kędzierzyna- Koźla
Miejski Zarząd Oświaty i Wychowania
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie – Koźlu
Firmy: ZAK S.A.,APROFORM,Rinnen,KlimEnergy, CeWe Color,Salon Firmowy Urzędowski,
TP-elbud, GrafDruk

Dodatkowe atrakcje zapewnili nam:
Stowarzyszenie motocyklowe LOTOR oraz zespół taneczny SPIN z Miejskiego Ośrodka Kultury
Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy.
Koordynatorki: Kinga Wróbel, Aleksandra Pasoń