11,232,619 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
CZY WARTO NOSIĆ MUNDUREK?

Jednolity, zewnętrzny strój w naszej szkole jest znakiem przynależności do wyjątkowej społeczności Dziewiątki. W całym Kędzierzynie – Koźlu tylko nasza placówka ma swój „mundurek”, co wyróżnia dzieci spośród innych uczniów. Ubrać „Dziewiątkowe polo” to zaszczyt i honor.

Wiedząc o tym, jaką rolę ogrywa ustalony w szkole strój, staramy się nagradzać tych najbardziej wytrwałych, motywując tym samym do wysiłku sumienności i pilności, a cechy te ukształtowane w młodości staną się kiedyś w życiu absolwentów niebagatelnym posagiem.

W minionym roku szkolnym ogłosiliśmy konkurs MUNDURKOWO, którego odbiorcami byli wszyscy uczniowie. Dwie klasy, które przez 10 miesięcy zanotowały najmniejszą ilość braków mundurków w nagrodę wybrały się wraz z wychowawcami i dyrekcją szkoły na… kręgle.

Uczniowie klasy III b z wychowawczynią Urszulą Borucką informują: Wczoraj  pojechaliśmy do Azot na kręgle (nagroda w konkursie szkolnym). W nagrodę pojechała z nami Pani wicedyrektor Agata Rachowicz.  Było super!!! Całą godzinę graliśmy, bawiliśmy się, śmialiśmy się i zdobywaliśmy punkty.  Jesteśmy coraz lepsi w rzutach kulą. Dziękujemy Pani wicedyrektor, że pojechała  z nami. W tym roku też się postaramy wygrać MUNDURKOWO.

Natomiast dzieci z klasy 5a bawiły się z panią Iwoną Kocjan i dyrektorem Wojciechem Czaplą. I okazało się, że pani Iwonka nie ma sobie równych!!!! A był to jej debiut na kręgielni. Zabawy i uśmiechów było ogrom.

Obrazy newsów: 20171109_kregle00.jpg

Czy warto nosić mundurek?

Tak! Zdecydowanie tak!

Pozdrawiam i do następnego razu
W. Czapla