11,232,745 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Marcin Prus w PSP9

Marcin Prus rozpoczął kolejny cykl spotkań z uczniami kędzierzyńskich szkół pt. "Siatkówka dobra na wszystko". Rozmowa na poważne tematy okraszona dużą dawką dobrego humoru to wyznaczniki spotkań z byłym reprezentacyjnym siatkarzem i mieszkańcem naszego miasta.  W piątek 27 kwietnia naszą szkołę ponownie ( po dwóch latach ) odwiedził pan Marcin Prus – wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce. O wizycie pana Marcina z pewnością można powiedzieć że było wesoło i profesjonalnie. Okazuje się, że pan Marcin jest  nie tylko wspaniałym sportowcem, ale został też pisarzem napisał już 3-trzecią książkę, która z humorem traktuje sport i życie sportowca po zakończeniu kariery . Uczniowie klas VII-mych i VI b mieli przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Pan Marcin wspólnie z Panem Damianem Pyciem przeprowadził także 45 minutowy trening dla 20 uczniów Naszej szkoły, uczęszczających na SKS-y z piłki siatkowej.

Obrazy newsów: 20180429_mp_00.jpg

- „ Dzieci warto stawiać sobie cele, próbować różnych dyscyplin sportowych, realizować swoje marzenia, po to, aby w dorosłym życiu dobrze odczytać swoje powołanie”.

  - „ Uwierzcie w swoje możliwości, macie w sobie dużo siły, aby walczyć o swoje marzenia. Jeśli podejmujecie się jakichś zadań, to róbcie to najlepiej jak potraficie”.

Te słowa kierował do dzieci w czasie zajęć były zawodnik Mostostalu ( obecnie ZAKS-y ) i reprezentacji Polski w piłkę siatkową.

Na zakończenie spotkania pan Marcin Prus rozdał wiele prezentów uczniom obecnym na zajęciach. A czy było ciekawie i wesoło oceńcie sami. W galerii parę zdjęć z tej imprezy.

oprac.B.Kisielewski