11,231,692 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
„KOZIOŁKI PŁYWACKIE 2018” PRZESZŁY DO HISTORII

Poniżej prezentujemy medalistów z MMKS Kędzierzyn Koźle: 

ZŁOTE:

100m dowolny 15 lat i starsi Matyjasek Maciej 02 55.81
100m dowolny 13 lat Leszczyński Maciej 05 1:02.11
100m grzbietowy 13 lat Leszczyński Maciej 05 1:13.78
100m grzbietowy 11 lat Skrzypiec Szymon 07 1:25.49
100m klasyczny 14 lat Osowski Wojciech 04 1:19.27
100m klasyczny 11 lat Skrzypiec Szymon 07 1:33.65
100m motylkowy 14 lat Osowski Wojciech 04 1:09.79
100m motylkowy 13 lat Leszczyński Maciej 05 1:09.33
200m zmienny 13 lat Leszczyński Maciej 05 2:35.81
200m zmienny 11 lat Skrzypiec Szymon 07 3:04.23
400m zmienny 15 lat i starsi Matyjasek Maciej 02 4:50.55
100m klasyczny 15 lat i starsi Smętek Wiktoria 01 1:14.94
4 x 50m dowolny 13 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 113 2:06.91
4 x 50m dowolny 11 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 11 2:29.65
4 x 50m dowolny 10 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 10 2:41.54
4 x 50m zmienny 13 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 13 2:16.39

SREBRNE:

50m dowolny 10 lat i młodsi Barnuś Wojciech 08 37.53
100m dowolny 13 lat Gohla Kamil 05 1:06.97
50m grzbietowy 10 lat i młodsi Barnuś Wojciech 08 46.23
100m grzbietowy 15 lat i starsi Matyjasek Maciej 02 1:02.62
100m grzbietowy 13 lat Gohla Kamil 05 1:16.98
50m klasyczny 10 lat i młodsi Gendera Tomasz 08 48.47
100m klasyczny 13 lat Leszczyński Maciej 05 1:21.15
100m klasyczny 11 lat Trojnar Jakub 07 1:39.77
50m motylkowy 10 lat i młodsi Barnuś Wojciech 08 37.82
100m motylkowy 15 lat i starsi Matyjasek Maciej 02 59.28
100m motylkowy 13 lat Gohla Kamil 05 1:12.07
100m zmienny 10 lat i młodsi Barnuś Wojciech 08 1:37.05
200m zmienny 13 lat Gohla Kamil 05 2:36.39
50m grzbietowy 10 lat i młodsi Mierzwińska Jagoda 08 43.83
100m grzbietowy 15 lat i starsi Smętek Wiktoria 01 1:09.13
100m grzbietowy 14 lat Tkacz Magdalena 04 1:26.25
100m klasyczny 14 lat Kudela Wiktoria 04 1:26.64
100m motylkowy 14 lat Tkacz Magdalena 04 1:35.14
100m motylkowy 12 lat Kużaj Paulina 06 1:22.79
400m zmienny 14 lat Francuz Weronika 04 7:12.25
4 x 50m dowolny 14 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 14 2:11.18
4 x 50m zmienny 13 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 66 2:22.74
4 x 50m zmienny 11 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 11 2:42.57
4 x 50m zmienny 10 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 10 3:05.48

BRĄZOWE:

50m dowolny 10 lat i młodsi Ćwirko Michał 08 41.17
100m dowolny 14 lat Osowski Wojciech 04 1:00.91
50m grzbietowy 10 lat i młodsi Duszkiewicz Kacper 08 48.27
100m grzbietowy 13 lat Bartoszek Jan 05 1:18.29
100m grzbietowy 12 lat Topolnicki Maksymilian 06 1:21.99
50m klasyczny 10 lat i młodsi Barnuś Wojciech 08 51.57
100m klasyczny 14 lat Wręczycki Marcin 04 1:22.23
100m klasyczny 13 lat Gohla Kamil 05 1:21.48
100m klasyczny 12 lat Topolnicki Maksymilian 06 1:35.22
100m motylkowy 11 lat Skrzypiec Szymon 07 1:33.11
100m zmienny 10 lat i młodsi Gendera Tomasz 08 1:45.41
200m zmienny 11 lat Trojnar Jakub 07 3:18.69
100m dowolny 14 lat Kudela Wiktoria 04 1:17.92
100m dowolny 12 lat Kużaj Paulina 06 1:09.27
50m klasyczny 10 lat i młodsi Kordek Zuzanna 08 51.07
50m motylkowy 10 lat i młodsi Kordek Zuzanna 08 41.52
100m motylkowy 15 lat i starsi Smętek Wiktoria 01 1:10.47
4 x 50m dowolny 12 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 12 2:20.58
4 x 50m dowolny Open MMKS Kędzierzyn-Koźle 55 2:08.09
4 x 50m zmienny 12 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 12 2:40.75
4 x 50m zmienny Open MMKS Kędzierzyn-Koźle 55 2:15.22

Wszystkie wyniki i statystyki dostępne są na stronie www.megatiming.pl w zakładce „zawody okręgowe”.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom sukcesów, poprawienia rekordów życiowych. Organizatorzy „KOZIOŁKÓW PŁYWACKICH”, chcieli złożyć Serdeczne Podziękowania za wielkie zainteresowanie zawodami, za pomoc w organizacji  Władzom Miasta, Sponsorom, Rodzicom, Mediom i sympatykom pływania w Naszym Mieście, a także całej obsłudze Krytej Pływalni.

Do zobaczenia za rok podczas X edycji tej znakomitej imprezy sportowej.