Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
MMKS KĘDZIERZYN-KOŹLE – NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ W WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM

Podczas rozegranych w dniu 26 maja 2018 roku na pływalni w Strzelcach Opolskich zawodów pływackich Drużynowego Wieloboju Dzieci 10-11 letnich najlepsi okazali się pływacy z MMKS Kędzierzyn-Koźle, którzy zwyciężyli w Punktacji Drużynowej zarówno  10-latków jak również 11-latków. W klasyfikacji 10-latków Nasz klub uzyskał 3584 pkt i wyprzedził drugi w tej klasyfikacji klub UKS 5 plus 1 Opole o ponad 800 pkt. (2780 pkt) oraz trzecią drużynę imprezy Start Opole o ponad 1900 pkt (1665 pkt). W  Punktacji Drużynowej 11-latków MMKS Kędzierzyn-Koźle wywalczył aż 5996 pkt i wyprzedził Kronos Strzelce Op. (3886pkt) oraz Start Opole (3510pkt). Zdobyliśmy też aż 22 medale: 7 złotych, 5 srebrnych oraz 10 brązowych        ( najwięcej ze wszystkich ekip).

Wielkie gratulacje należą się zawodnikom i trenerom Naszych pływaków z których na 20 startujących  reprezentantów MMKS-u, aż siedemnastu to uczniowie PSP nr 9 klasy 4S, Lila Gorska z klasy 3 S oraz jeden uczeń PSP nr 19 ( Bartosz Asman) w K-Koźlu i jeden reprezentant PSP w Krapkowicach (Michał Ćwirko).

Najlepszym Zawodnikiem w kategorii 11-latków został Szymon Skrzypiec (4S), podopieczny trenerów Katarzyny Krzysicy i Bronisław Kisielewskiego. Na sukces ekipy z Kędzierzyna-Koźla złożyła się ciężka praca zawodników, trenerów, rodziców i pomoc finansowa Miasta.  We wtorek 29 maja startujemy w IV rundzie WLMO w Krapkowicach, a 18 czerwca w Finale Ligi Miast w Opolu. W związku z tym do końca roku szkolnego Naszych uczniów czeka ciężka praca. Poniżej prezentujemy wszystkich medalistów Drużynowego Wieloboju Dzieci 10 i 11 lat ze Strzelec Opolskich: