11,224,242 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
UCZNIOWIE „DZIEWIĄTKI” W BARWACH MMKS-U KĘDZIERZYN-KOŹLE, NA SZCZYCIE FALI WZNOSZĄCEJ !!!!

Obrazy newsów: 20191026_zawody.jpgDzisiaj tzn.  w sobotę 26.10 2019 na Krytej Pływalni MOSiR w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się I runda Wojewódzkiej Ligi Miast Opolszczyzny sezonu 2019/2020 grupy A, czyli dzieci z roczników 2008 i młodszych. Zawody, które odbyły się pod Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle, Pani Sabiny Nowosielskiej zgromadziły na starcie 120 zawodników i zawodniczek z 9 klubów pływackich województwa opolskiego. Pływano na 2 dystansach indywidualnych 50m st. grzbietowym i 100m st. dowolnym oraz w wyścigach sztafetowych 4x50m st. dowolnym. Gospodarze okazali się mało gościnni i zdecydowanie wygrali klasyfikację medalowa oraz punktową. Podopieczni trenerów Eweliny Deneka,  Katarzyny Krzysicy, Ewy Madej, Agnieszki Wolff i Bronisława Kisielewskiego wznieśli się na szczyty swoich umiejętności, zdobywając łącznie, aż  16 medali (7 złotych, 2 srebrne i 7 brązowych) i wywalczając 5979 pkt o ponad 2000 pkt. więcej od Startu Opole, który uplasował się na 2 pozycji. Na szczególną uwagę zasługują dzieci z rocznika 2010 i 2011, z których wielu po raz w pierwszy w karierze wzięło udział w profesjonalnych pływackich zawodach, a mimo to spisywały się znakomicie. MMKS Kędzierzyn-Koźle reprezentowali uczniowie klas sportowych II, III, IV, V i VI s w PSP nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu i jedna uczennica PSP nr 19 w K-Koźlu (Olga Matyjasek). Świetna atmosfera na widowni, przepiękne medale i nagrody rzeczowe od Pani Prezydent, przyczyniły się do znakomitych rezultatów, osiąganych przez zawodników uczestniczących w imprezie. Na widowni oprócz sportowców zasiadło wielu rodziców, dziadków i ich przyjaciół.

Wszystkie wyniki dostępne są na stronie www.megatiming.pl w zakładce zawody okręgowe. Poniżej prezentujemy medalistów, wyniki klasyfikacji i zdjęcia z zawodów.

Dziękujemy serdecznie Urzędowi Miasta K-Koźle, Urzędowi Marszałkowskiemu w Opolu, MOSiR-owi K-Koźle oraz Naszej Szkole za pomoc w organizacji zawodów.

oprac.B.Kisielewski