11,232,791 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
EKIPA BEZ HALI, CIĄGLE NA FALI

W piatek (8.11) odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8). Do rozgrywek przystąpiły dwie najlepsze ekipy z półfinału powiatowego (Cisek i Solarnia), oraz mistrz naszego miasta - drużyna "Dziewiątki". Na zawody nie dojechał wicemistrz miasta - drużyna PSP5.
Podobnie jak u dziewcząt turniej był bardzo wyrównany i zacięty. Nasi zawodnicy kilkukrotnie pokazali, że walka do końca i wyjście z trudnych sytuacji to ich mocny atut. W pierwszym meczu z Ciskiem, mimo naszej optycznej przewagi, to rywal otworzył wynik spotkania, a na dodatek po chwili jeszcze otrzymał rzut karny. Na szczęście został on w świetnym stylu wybroniony przez naszego bramkarza. Następnie doprowadziliśmy do wyrównania, lecz po chwili na naszego gola Cisek odpowiedział dwoma trafieniami i przy stanie 1-3 sytuacja wydawała się beznadziejna. Jednak nieustepliwość "Dziewiątki" po raz kolejny dała o sobie znać i mecz zakończył się wynikiem 3-3. W kolejnym meczu z Solarnią znów rywal pierwszy trafił do siatki i znów musieliśmy odrabiać straty, jednak nasz spokój i konsekwencja ponownie przyniosły rezultaty i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4-1. W ostatnim meczu Solarnia prowadząc 2-0 ostatecznie uległa Ciskowi 2-3. Nasi zawodnicy, podobnie jak ich koleżanki, zostali Mistrzami Powiatu i wystąpią w półfinale wojewódzkim, którego będą organizatorem w przyszły piątek.
Sklad PSP9: Dominik Janicki, Przemysław China, Dominik Boczoń, Mateusz Serzysko, Jakub Folczyk, Tomasz Godula, Kacper Krysztul, Kacper Ziemba, Ignacy Czapla.

Obrazy newsów: 20191105_1.jpg

Trener Krzysztof Hańcza