11,224,091 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
II runda Wojewódzkiej Ligi Miast Opolszczyzny

Obrazy newsów: 20191115_olesno.jpgKolejne zmagania ligowe za nami. Tym razem zawody Wojewódzkiej Ligi Miast Opolszczyzny zawitały do Olesna. W piątek 15 listopada zawodniczki i zawodnicy walczyli indywidualnie na dystansach 50 m stylem dowolnym i 100 m stylem klasycznym oraz w sztafecie 4x50 m zmiennym. W imprezie wzięło udział 132 zawodników z 10 klubów pływackich woj. opolskiego.
Nasza reprezentacja składała się z 30 reprezentantów ( 14 dziewczynek i 16 chłopaków) z roczników 2008, 2009 oraz 2010 i młodszych. Dwudziestu dziewięciu z PSP nr 9 oraz jedna uczennica PSP nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu/

W klasyfikacji drużynowej zajęłyśmy zdecydowane I miejsce wyprzedzając zespół Juniora  Kluczbork o ponad 2700 pkt !!!!!. W klasyfikacji medalowej zajęliśmy 3 miejsce, zdobywając jednakże największą liczbę trofeów bo aż 10 (3złote, 2srebrne i 5brązowych) indywidualnych i 1 w sztafecie 4x50m st. zmiennym. Zawodniczki i zawodnicy bardzo poprawiali swoje rekordy życiowe, co bardzo dobrze świadczy o zaangażowaniu ich w treningach szkolnych i klubowych.

Kapitalnie w Oleśnie spisały się dziewczęta, które zdobyły 8 z 10 medali. Znakomicie pływała Diana Emerling kl. IIIs, Lena Kużaj kl.Vs, Olga Matyjasek PSP 19 kl. III, Zuzanna Kordek (kl. VIs) i Karolina Kania (kl.Vs). Wśród chłopców medale wywalczyli Mateusz Kuterski kl. III s i Amadeus Gohla kl. Vs. Natomiast Srebrna Sztafeta płynęła w składzie: Jagoda Mierzwińska kl. VIs, Julia Jaśkowska kl.VIs, Wojtek Barnuś kl.VIs i Lena Kużaj kl.Vs.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom znakomitych wyników, których komplet dostępny jest na stronie www.megatiming.pl w zakładce zawody okręgowe.

Poniżej zamieszczamy indywidualne statystyki medalowe zawodów.

Oprac.B.Kisielewski