11,234,638 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
KĘDZIERZYŃSCY PŁYWACY NA WYSOKIEJ FALI ODPŁYWAJĄ W KIERUNKU ZIMOWYCH FERII

Obrazy newsów: dobrodzie_0.jpgW sobotę 08.02.2020 w Dobrodzieniu odbyła się III runda Wojewódzkiej Ligi Miast Opolszczyzny dla grupy B, czyli zawodniczek i zawodników urodzonych w roku 2007 i starszych. W imprezie tej wzięło udział 80 zawodników z 9 klubów woj. opolskiego. . Dystanse z jakimi musieli się zmierzyć to 50 metrów stylem grzbietowym, 100 metrów stylem motylkowym, a także 200 metrów stylem klasycznym oraz wyścigi sztafetowe 4x50mst. dowolnym. Znakomicie spisali się jak zawsze zawodnicy MMKS Kędzierzyn-Koźle, uczniowie i absolwenci PSP nr 9 w K-Koźlu, którzy po zażartej walce do ostatniego wyścigu, wygrali klasyfikację medalową zawodów. W Dobrodzieniu z powodu choroby i kontuzji nie wystartowało wielu „Naszych” zawodników, ale pozostali dali z siebie wszystko, aby Kędzierzyn-Koźle, ponownie był najlepszy w rywalizacji pływaków. Świetnie spisał się między innymi Szymon Skrzypiec zdobywca 3 złotych medali w konkurencjach indywidualnych oraz Maksymilian Topolnicki i Paulina Budzińska, którzy w każdym starcie wywalczyli medal. Miłym akcentem imprezy było też wspólne odśpiewanie „Stu Lat” dla dwóch Jubilatek Natalii Skrzypczak z K-Koźla i Wiktorii Setnickiej z Opola.  Poniżej podajemy wszystkich medalistów MMKS-u Kędzierzyn-Koźle, wiele danych statystycznych i bogatą fotorelację z zawodów. Warto wspomnieć iż Nasi sportowcy wywalczyli 15 medali (6 złotych, 6 srebrnych oraz 3 brązowe).

Wszystkie wyniki dostępne są na stronie www.megatiming.pl w zakładce zawody okręgowe.

Gratulujemy znakomitych wyników, życząc jednocześnie wspaniałych ferii zimowych, na które udają się od dzisiaj uczniowie woj. opolskiego.

Pływakom którzy, spędzać będą przerwę w nauce w rodzinnym mieści, przypominamy o zajęciach klubowych MMKS-u, które odbywać się będą na Krytej Pływalni codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 9.00