11,224,227 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Euroweek - szkoła liderów
Do Długopola koło Bystrzycy Kłodzkiej pojechali młodzi, nieprzeciętni i zdolni uczniowie naszej szkoły. Klasy 5b i 6a miały okazję wziąć udział w programie „Euroweek – szkoła liderów”.
Zajęcia prowadzone były w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców Europejskiego Forum Młodzieży – stowarzyszenia posiadającego wieloletnie doświadczenie w działalności edukacyjnej na rzecz młodzieży.
Każdy uczestnik szkolenia miał możliwość prowadzenia konwersacji w języku angielskim oraz poznania muzyki i nauki tańców narodowych z krajów wolontariuszy goszczonych przez EFM.
Nam w tej przygodzie towarzyszyli wolontariusze z Litwy, Łotwy, Ukrainy, Serbii, Rumunii, Turcji, Hiszpanii, a nawet z Indonezji. Wszyscy władali biegle językiem angielskim, a nasi uczniowie jak się okazało nie mieli wcale problemów z porozumiewaniem się. Panowała wspaniała atmosfera. Mimo napiętego programu udało nam się jeszcze zwiedzić Twierdzę Kłodzką, zobaczyć przepiękną złotą jesień podczas wycieczki w góry oraz odwiedzić jedyne w Polsce muzeum flumenistyczne. Jeśli chcecie wiedzieć co tam można zobaczyć... wybierzcie się do Bystrzycy Kłodzkiej.