11,234,640 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
XIII Edycja Małej Ligi w pływaniu
ROCZNIK 2005 i młodsi:
Wojtowicz Nikola PSP nr 9, Smyczek Aleksandra PSP nr 9, Wystrach Angelika PSP nr 1, Leszczyński Maciej PSP nr 9, Bambrowicz Antoni (szkoła pływania Manta Group), Samson Arkadiusz (PSP 19 K-Koźle), Piątek Karolina (UKS 5plus1 Opole), Rapiejko Zofia (nauka pływania WOPR K-Koźle), Celi Wiktoria (PSP 9 K-Koźle), Barnuś Michał (PSP 9 K-Koźle), Janowicz Max (UKS 5plus1 Opole), Juhnke Dominik (PSP 19 K-Koźle)

ROCZNIK 2004:

Kwiecień Roksana (PSP 19 K-Koźle), Harz Marta (PSP 20 K-Koźle), Zybała Katarzyna (PSP 19 K-Koźle), Furgała Jakub (PSP 19 K-Koźle), Chadała Filip (PSP 19 K-Koźle), Antonik Bartek (PSP 19 K-Koźle), Skrętkowska Martyna (UKS 5plus1 Opole), Dubiniak Magdalena (nauka pływania WOPR K-Koźle), Zagubny Wiktoria (PSP 19 K-Koźle), Potoczny Michał (UKS 5plus1 Opole), Osowski Wojciech (PSP 9 K-Koźle), Fopka Bartosz (UKS 5plus1 Opole)

ROCZNIK 2003:

Drobina Julia (PSP 9 K-Koźle), Jagieniak Izabella (UKS 5plus1 Opole), Smoła Agnieszka (PSP 19 K-Koźle), Bielaczyc Piotr (UKS 5plus1 Opole), Kras Szymon (PSP 19 K-Koźle), Czaja Marko (UKS 5plus1 Opole), Misiewicz Marceli (PSP 19 K-Koźle), Król Barbara (PSP 19 K-Koźle), Nowicz Agata (PSP 9 K-Koźle), Budzińska Paula (szkoła oływania Manta Group), Węsek Marta (PSP 19 K-Koźle), Liszka Katarzyna (PSP 19 K-Koźle), Barchanowski Igor (PSP 9 K-Koźle), Ziembicki Igor (PSP 19 K-Koźle), Tymczyszyn Jan (UKS 5plus1 Opole).