11,224,258 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Puchar Tymbark - etap miejski

Aż 4 drużyny zgłosiła nasza szkoła do rozgrywek miejskich w "Turnieju z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - oficjalnych Mistrzostwach Polski dziewczynek i chłopców w piłce nożnej w kategorii wiekowej u-10. W turnieju rozgrywanym na boiskach PSP9 i Orliku w kategorii dziewcząt awans do finału wojewódzkiego wywalczyły nasze uczennice, które w jedynym meczu pokonały PSP18 10-0. W rozgrywkach chłopców druga i trzecia drużyna PSP9 odpadły w eliminacjach grupowych, natomiast pierwsza drużyna wygrała swoją grupę pokonując 4-1 PSP19, 10-0 PSP9 (III) i remisując z PSP5 0-0. W półfinale pokonaliśmy 5-1 PSP18, jednak w finale przegraliśmy z PSP5 1-3 i odpadliśmy z rywalizacji chłopców zajmując ostatecznie 2 miejsce.
Skład PSP9-dziewczynki: A. Kurzeja, W. Szewczyk, N. Zych (wszystkie 3b), A. Pokorska, K. Pyra (obie 3a), O. Meinert (2s).
Skład PSP9 I-chłopcy: P. Sekuła, J. Kołdej, Ł. Łata (wszyscy 3s), P. Dębski, S. Składny, P. Rypel, F. Daroszewski (wszyscy 3a), A. Rakowski (2a).
Skład PSP9 II-chłopcy: J. Wegera, I. Barchanowski, M. Sobczyk, W. Kacperak (wszyscy 3s), W. Wołyński (3a), K. Krupiński (3b), B. Niemas, A. Zieliński (obaj 2a).
Skład PSP9 III-chłopcy: K. Augustyniak, S. Bednarek, S. Torczyło, D. Prajs, B. Lisowski (wszyscy 3s), D. Jóźwiak (3b), M. Maciaszek, S. Wiszowaty (obaj 2s), N. Rudzki (2b)


 
Trenerzy Krzysztof Hańcza i Tomasz Tyczyński