11,231,042 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Najlepszy sportowiec PSP9 w roku 2010/2011
Wyniki Plebiscytu PSP nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu na najlepszego ucznia-sportowca za rok szkolny 2010/2011.
Kapituła wyborów najlepszego ucznia sportowca PSP nr 9 w K-Koźlu, po obliczeniu wszystkich wyników stwierdza iż najlepsi sportowcy-uczniowie za ubiegły rok szkolny 2010/2011 to:

1. PIOTR KUCZERA – Mistrz Polski Szkół sportowych w pływaniu na dystansie 200 m st. zmiennym, W-ce Mistrz w/w zawodów w sztafecie 8x100m st. zmiennym, Mistrz Okręgu Opolskiego w pływaniu w kategorii open na dystansie 400m st. zmiennym, Złoty Medalista Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu w sztafetach pływackich 8 x 25m st. dowolnym oraz na dystansie 50m st. klasycznym.
2. MARTYNA SOFIŃSKA – Mistrzyni Polski Szkół sportowych w pływaniu na dystansie 200m st. grzbietowym, W-ce Mistrzyni w/w zawodów w sztafecie 8x100m st. zmiennym, Wicemistrzyni Okręgu Opolskiego w pływaniu w kategorii open na dystansie 100m st. grzbietowym, finalistka Mistrzostw woj. Opolskiego w biegach przełajowych, finalistka mistrzostw woj. Opolskiego w wieloboju lekkoatletycznym
3. Katarzyna Mycak – Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Szkół sportowych w pływaniu na dystansie 200m st. dowolnym, W-ce Mistrzyni w/w zawodów w sztafecie 8x100m st. zmiennym, Mistrzyni Okręgu Opolskiego w pływaniu w kategorii open na dystansie 800m st. dowolnym

Wszyscy w/w uczniowie osiągnęli również bardzo wysokie wyniki w nauce.
Na kolejnych miejscach uplasowali się: 4. Marta Hasny 5. Jakub Federewicz oraz 6. Kempa Mikołaj

Opracował: Bronisław Kisielewski