11,231,222 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Finał Turnieju Tuska

Obrazy newsów: ftt01.jpg

W poniedziałek (30.09.2013) rozegrano w Kietrzu Finał Wojewódzki Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska. Naszą szkołę reprezentowały zespoły:
PSP 9 K-Koźle (chłopcy 2002-2003), PSP 9 K-Koźle/Cerekwianki Polska Cerekiew (dziewczyny 2002-2003) i Cerekwianki Polska Cerekiew/PSP 9 K-Koźle (dziewczyny 2000-2001).

Chłopcy rozpoczęli turniej od porażki z Brzegiem 0-1, a następnie pokonaliśmy w swojej grupie zespoły Stali Zawadzkie 6-0 i PSP Idzikowice 4-0. W półfinale po świetnej grze rozbiliśmy zwycięzce grupy drugiej - zespół Praszki aż 9-3! Niestety w finale znów lepsi okazali się reprezentanci Brzegu, którzy wygrali 3-1 i to oni pojadą na finał krajowy do Warszawy. Naszym chłopcom przypadło świetne drugie miejsce w województwie. W drużynie chłopców wystąpili chłopcy z klasy 5s: Dawid Zych, Kamil Rakowski, Marek Podborączyński, Jarosław Bujara, Przemysław Czekaj, Jakub Ściański, Patryk Łotocki, Mateusz Mach, oraz Jakub Krysiak z PSP16.

Drużyna dziewcząt młodszych również rozpoczęła turniej od porażki 1-2 z UKS Sidzina/Biała Nyska, następnie pokonaliśmy PSP Sternalice 6-3 i przegraliśmy z najlepszą drużyną w tej kategorii UKS Brzeg 1-7. Ostatecznie dziewczyny młodsze (w składzie: Daria Stanisławska, Amelia Gilewicz obie 5b, Aleksandra Pokorska, Aleksandra Kurzeja obie 4s, Oliwia Meinert 3s, oraz Zofia Wróbel z Dziergowic i Anna Dygnos, Karolina Grela, Katarzyna Ignacy i Joanna Czerner z Polskiej Cerekwii) wywalczyły brązowe medale. Dziewczyny starsze z udziałem naszej uczennicy Wiktorii Podlodowskiej z klasy 6a pokonały 1-0 Dalię Popielów, 5-0 UKS Brzeg i zremisowały 1-1 z UKS Sidzina/Biała Nyska i dzięki lepszemu bilansowi bramek zdobyły złote medale i wywalczyły awans do finału krajowego w Warszawie.

Obrazy newsów: ftt02.jpg

Trenerzy: Krzysztof Hańcza i Tomasz Tyczyński