11,233,074 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Konkurs matematyczny kl. 4 i 5

Obrazy newsów: konmat45.jpgWYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO KLAS 4 I 5

Zawody, choroby, przerwa świąteczna spowodowały, że dopiero w Nowym Roku ostatni uczestnik finału napisał test końcowy i możemy ogłosić zwycięzców w obu kategoriach wiekowych. Przypominamy, że trzy osoby z każdej grupy wiekowej, będą reprezentowały naszą szkołę w Miejskim Turnieju Matematycznym, który odbywa się zazwyczaj w marcu. Gratulujemy i trzymamy za nich kciuki!  Różnice punktowe były niewielkie, więc wszyscy uczestnicy finału zasługują na brawa i uznanie!!!

oprac.I.Podborączyńska

 

UCZEŃ I KLASA

PUNKTY

MIEJSCE

KLASY 4

Karolina Pyra kl.4b

30

I

Monika Ceglarska kl.4b

28

II

Daniel Prajs kl.4a

27

III

Maciej Szczęsny kl.4b

25

IV

Dominik Jóźwiak kl.4s

25

IV

Igor Ziembicki kl.4s

25

IV

Martyna Morel kl.4b

24

V

Paulina Budzińska kl.4a

23

VI

Julia Drobina kl.4a

23

VI

Filip Daroszewski kl.4s

22

VII

Agata Nowicz kl.4a

20

VIII

Sebastian Składny kl.4s

18

IX

Katarzyna Cież kl.4b

17

X

 

UCZEŃ I KLASA

PUNKTY

MIEJSCE

KLASY 5

Bartosz Kotowicz kl.5a

27

I

Marek Podborączyński kl.5s

27

I

Jarema Stańczyk kl.5s

27

I

Sara Wróbel kl.5b

25

II

Sławomir Antoniuk kl.5b

25

II

Wojciech Moryl kl.5s

24

III

Przemysław Czekaj kl.5s

24

III

Jędrzej Irla kl.5s

23

IV

Mateusz Mach kl.5s

18

V

Agnieszka Kucała kl.5b

17

VI