Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Puchar Tymbark - chłopcy starsi

W czwartek (20.03.2014) w Pucharze Tymbarku rywalizowali chłopcy z roczników 2002 i młodsi. W turnieju wzięło udział 14 zespołow w tym dwa z Dziewiątki. Mecze rozgrywano w 4 grupach. Los przydzielił nasze drużyny do grupy A i C. PSP9 II w grupie A pokonała PSP19 2-1 (bramki: Irla, Kołdej), oraz przegrała z Polonią Gościęcin II 0-1 i PSP18 1-3 (Kozłowski).
Pierwsza drużyna pokonała w grupie C PSP Maciowakrze 1-0 (Zych), oraz zremisowaliśmy 3-3 z Polonią Gościęcin I (Zych, Rakowski, Ściański). W meczu ćwierćfinałowym z Odrzanką Dziergowice do przerwy prowadziliśmy 2-1 (Zych, Rakowski), ale po przerwie straciliśmy dwie bramki i przegraliśmy 2-3, zajmując ostatecznie 5. miejsce. W finale zespół Dziergowic pokonał Football Academy K-Koźle 4-0.
Składy: PSP9 I - Dawid Zych, Kamil Rakowski, Patryk Łotocki, Mateusz Mach, Jakub Ściański, Przemysław Czekaj (wszyscy 5s), Patryk Maziakowski, Michał Hołoga (obaj 4s), PSP9 II - Kamil Adamczewski, Jędrzej Irla, Patryk Kozłowski, Mateusz Kapica, Michał Szymański (wszyscy 5s), Jakub Kołdej, Filip Daroszewski (obaj 4s). Ponadto w drużynie Football Academy wystąpili uczniowie naszej szkoły: Tomasz Trojan (5s), Igor Ziembicki, Piotr Sekuła, Oliwer Morcinek, Łukasz Łata, Michał Smykla, Sebastian Składny (wszyscy 4s).