11,232,651 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Liga Miast
W piątek 04.11.2011 uczniowie PSP Nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu, wzięli udział w I edycji Ligi Miast Opolszczyzny w pływaniu w roku szkolnym 2011/2012.
Jak zawsze na zawodników Naszej szkoły można liczyć. I tym razem spisali się znakomicie zdobywając wśród 150 zawodników z pięciu klubów Opolszczyzny 27 medalowych miejsc – 9 złotych, 8 srebrnych oraz 10 brązowych.
Najlepsi , zdobywcy I-szych miejsc to : Anna Kempa kl.4s /2 razy pierwsza na 100m st. klas. i 50m st. dow./ jej brat, Mikołaj Kempa kl.6s /2 razy pierwszy na 200m st. grzb oraz 100m st. klas/, Aleksandra Lisowska kl.5s /2 razy pierwsza na 200m st. grzb oraz 100m st. klas/, Wiktoria Smętek kl.4s, zwyciężyła na 200m st. grzb, Wojciech Matusiewicz, zwyciężył na 50m st. dow.
II-miejsca zajmowali : Maja Obrębska x 2, Alicja Balicka, Dominik Ostrowski x 2, Wojciech Matusiewicz – wszyscy z klasy 6s, Katarzyna Jankowska z klasy 4s oraz Aleksander Marszałek z klasy 5s.
III-miejsca zdobyli : Marta Nowak, Konrad Karbownik, Jakub Wasiuk x 2 z klasy 6s, Aleksandra Tkacz x2, Michał Radko x2, Kamil Biesiada, Gabriela Smolińska, cała czwórka z klasy 5s,
Znakomicie popłynęła sztafeta w konkurencji 8 x 50m st. dowolnym, która zwyciężyła w świetnym czasie 4:41.62, deklasując następną sztafetę z Vegi Dobrodzień o ponad 6 sekund.
Skład zwycięskiej sztafety w kolejności jakiej płynęli to : Marta Nowak, Wojciech Matusiewicz, Anna Kempa, Kasjan Kalmuk, Aleksandra Lisowska, Michał Radko, Maja Obrębska oraz Mikołaj Kempa.
Opiekunowie Naszej wspaniałej ekipy, panie trenerki -Jolanta Kocjan i Daria Szydłowska-Smętek oraz trener Bronisław Kisielewski, serdecznie gratulują i życzą wspaniałych sukcesów w kolejnych zawodach.