11,234,888 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Wycieczka niespodzianka do Pokrzywnej

Klasa 6b wybrała się na jednodniową wycieczkę na Biskupią Kopę, która przerodziła się w pięciodniowy wyjazd. Wszystko dzięki rodzicom i wielu innym wtajemniczonym osobom skrzętnie ukrywającym tajemne plany przed uczestnikami. Nawet bagaże zostały zapakowane potajemnie do autobusu, a Pan kierowca biorący udział w „spisku” przewiózł je do Schroniska Młodzieżowego w Pokrzywnej, gdzie pani kierownik (również uczestnicząca w  spisku) ukryła je w tajemniczym pokoju nr 14. Niespodzianka się udała i przeżyliśmy wspaniałe 5 dni. Mimo deszczu humory dopisywały 
i wszystkie przewidziane atrakcje udało się zrealizować. Byliśmy na Biskupiej Kopie, w parku linowym, bawiliśmy się w grę „Dwa Królestwa”, wzięliśmy udział w podchodach przygotowanych przez rodziców, którzy zupełnie niespodziewanie znaleźli się w Pokrzywnej, a wieczorami oglądaliśmy filmy wyświetlane na ścianie świetlicy.

Specjalne podziękowania dla wszystkich spiskowców: Pani Bożeny Jankowskiej, pani Bożeny Romanowicz, pani Iwony Kocjan, pani intendentki, pana kierowcy Romana Kocura, pani kierowniczki Schroniska Młodzieżowego w Pokrzywnej Bronisławy Nowakowskiej, pan przewodnika Adama Krawczyka, wszystkich rodziców klasy 6b i oczywiście dla mistrzyni gry aktorskiej pani Ilony Piwowarskiej.

Obrazy newsów: pokrz_6b.jpg