11,232,744 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Puchar Tymbark - powiaty dziewcząt

W czwartek (20.11.2014) odbyły się aż trzy powiatowe turnieje dziewcząt piłkarskiego "Turnieju z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".

Najmłodsze dziewczyny z naszej szkoły po emocjonującej walce uległy "Cerekwiankom" 1-4. Pamiętajmy jednak, że to pierwszy turniej w wykonaniu naszych pierwszoklasistek i jeszcze wiele pracy i sukcesów przed nimi. W kolejnym turnieju dziewczyny z trzecich klas pokonały swoje przeciwniczki z Polskiej Cerekwii 4-0 i tym razem to my byliśmy górą, a ponieważ PSP18 nie dojechała oznaczało to awans dla naszych dziewcząt do finału wojewódzkiego na wiosnę. Podobny scenariusz miał turniej w starszej kategorii wiekowej, gdzie nie dojechały szkoły PSP5 i PSP12, a w jedynym meczu turnieju "Dziewiątka" pokonała "Cerekwianki" 4-0 i również awansowaliśmy do finału wojewódzkiego.

Obrazy newsów: 20141121_00.jpg

Skład PSP9-U8: Nikola Franczyk (1a), Zofia Dziewanowska, Magdalena Sobula (obie 1b), Julia Guziak (1c), Nadia Wójtowicz (1d), Martyna Wojciechowska, Patrycja Wojciechowska (obie 1s).

Skład PSP9-U10: Oliwia Berezowska (4a), Victoria Kielbassa, Weronika Wojciechowska, Joanna Piechocka, Paulina Boral, Wiktoria Rojczyk (wszystkie 3a), Zofia Danielewicz (3b), Monika Fudali, Paulina Kużaj (obie 3s), Natalia Matyjasek (2s).

Skład PSP9-U12: Paulina Budzińska (5a), Wiktoria Szewczyk, Aleksandra Kurzeja, Aleksandra Pokorska, Nikola Zych (wszystkie 5s), Marta Gajdek (4a), Oliwia Meinert (4s).

Trenerzy Krzysztof Hańcza, Sabina Kisielewska.