11,234,939 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Wyniki konkursów matematycznych w roku szkolnym 2014/2015

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY - Wyniki po trzech etapach:

Klasy 4
Drużynowe: 4a, 4b, 4s;
Indywidualne: Weronika Tomaniak 4b, Jagoda Balicka 4b, Jagoda Muszyńska 4s

Klasy 5
Drużynowe: 5b, 5a, 5s
Indywidualne: Dominik Jóźwiak 5s, Karolina Pyra 5b, Filip Chadała 5s

Klasy 6
Drużynowe: 6s, 6b, 6a
Indywidualne: Sara Wróbel 6b, Marek Podborączyński 6s, Przemysław Czekaj 6s

ALFIK MATEMATYCZNY - Ilość uczestników z naszej szkoły: 27; najlepsze wyniki w poszczególnych klasach:
Kl.3 - Zosia Danielewicz 3b
kl.4 – Jagoda Balicka 4b
kl.5 – Filip Chadała 5s
kl.6 – Przemysław Czekaj 6s.
Wyniki 80% i powyżej: Zosia Danielewicz 3b- 89%, Agata Łannik 3b – 80%, Filip Chadała – 80%.

MAT - Ilość uczestników z naszej szkoły: 17; najlepsze wyniki w poszczególnych klasach:
kl.3 - Zosia Danielewicz 3b - 2 m. w woj.
kl.4 – Jan Mincewicz 4b - 3 m. w woj.
kl.5 – Paweł Dębski 5b - 1 m. w woj.
kl.6 – Przemysław Czekaj 6s – 6 m. w woj.

KANGUR MATEMATYCZNY - Ilość uczestników z naszej szkoły: 24; wyniki w maju.

MIEJSKI TURNIEJ MATEMATYCZNY

Klasy

Uczeń

Punkty na 50 możliwych

4

Jagoda Muszyńska 4s
Weronika Tomaniak 4b
Jagoda Balicka 4b
36
35
31

5

Filip Chadała 5s
Karolina Pyra 5b
Dominik Jóźwiak 5s
46    II miejsce
41
38

6

Sara Wróbel 6b
Marek Podborączyński 6s
48    III miejsce
45    VI miejsce

Dyplomy i nagrody zostaną rozdane na apelu. Wszystkim uczestnikom i laureatom GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY!

oprac.I.Podborączyńska