11,235,157 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
II Międzynarodowy Miting Pływacki w Pawłowicach
Pływacy z Naszej Szkoły w sobotę i niedzielę /10-11.12.2011/podbijali baseny w Polsce uczestnicząc w II Międzynarodowym Mitingu pływackim w Pawłowicach woj. Śląskie oraz w zawodach Barbórkowych w Głogowie woj. Dolnośląskie. W Pawłowicach wystąpili uczniowie klasy 4s, walcząc dzielnie z ponad 300-tu zawodnikami z Polski oraz Słowacji. Najlepiej spisały się Anna Kempa i Wiktoria Smętek. Ania zdobyła brązowy medal na dystansie 100m st. klasycznym, natomiast Wiktoria wywalczyła również trzecie miejsce na dystansie 100m st. grzbietowym. Obok naszych zawodników pływali również uczniowie z PG nr 5, a była uczennica Naszej Szkoły - Martyna Sofińska, okazała się najlepszą zawodniczką Mitingu zdobywając 4 złote medale na cztery starty. Łącznie zawodnicy z K-Koźla zdobyli 11 medali /5 złotych, 2 srebrne i 4 brązowe/.
W Głogowie wystąpili zawodnicy z klasy 6s i 5s i zaprezentowali się wspaniale zdobywając osiem medali/3 złote, 1 srebrny oraz 4 brązowe/. Niewątpliwą gwiazdą zawodów był Mikołaj Kempa, który zdobył 3 złote jeden srebrny i jeden brązowy/w sztafecie/ medal. Został również najlepszym zawodnikiem zawodów Barbórkowych w Głogowie wygrywając tym samym cenną nagrodę rzeczową. Oprócz Mikołaja, medale zdobywali: Alicja Balicka, Agnieszka Kacperczyk, Wojciech Matusiewicz oraz sztafeta 4x50m st. dowolnym
Gratulujemy wspaniałej postawy sportowej Naszym zawodnikom. Oczekujemy kolejnych tak dobrych wieści z aren zawodów krajowych i zagranicznych.

oprac. B.Kisielewski