11,232,068 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Mini piłka nożna chłopców - etap powiatowy

Dwa dni po dziewczętach do rozgrywek piłkarskich na szczeblu powiatowym przystąpili chłopcy. Na pobliskim Orliku (ul. 9 Maja) w dwóch grupach rywalizowali reprezentanci PSP9, PSP18 oraz ekipy z Roszowickiego Lasu, Solarni, Polskiej Cerekwi i Maciowakrza.
W grupie A nasza drużyna pokonała kolejno Roszowicki Las i Solarnie po 5-0. W półfinale w meczu bez historii odprawiliśmy Maciowakrze 5-1, a w wielkim finale po emocjach, których głównym sprawcą był pan sędzia (uznając wyrównującą bramkę dla Cisowej po metrowym wyjściu piłki za linię bramkową) pokonujemy PSP18 3-1. Nasi zawodnicy pokazali duże umiejętności i na delikatnie mówiąc kontrowersyjne decyzje sędziego zareagowali czysto sportową złością, która przełożyła się na jeszcze lepszą grę. Po raz piąty z rzędu (od roku szkolnego 2010/11) "Dziewiątka" zostaje mistrzem powiatu w Mini Piłce Nożnej chłopców i weźmie udział w półfinale wojewódzkim. W najbliższą środę na Orliku w Namysłowie zmierzymy się z gospodarzami, oraz mistrzem powiatu głubczyckiego - Kietrzem i wicemistrzem powiatu oleskiego - Praszką. Trzymajcie kciuki za naszych reprezentantów.
Skład PSP9: Dawid Zych, Kamil Rakowski, Mateusz Mach, Marek Podborączyński, Przemysław Czekaj, Jarosław Bujara, Patryk Łotocki (wszyscy 6s), Igor Ziembicki, Piotr Sekuła, Michał Smykla, Filip Chadała (wszyscy 5s). Trener Krzysztof Hańcza

Obrazy newsów: pnch2015.jpg

Oprac.: Krzysztof Hańcza