11,234,857 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
WYPRAWKA szkolna 2015/16

INFORMACJA DLA RODZICÓW

 Informujemy, że rodzice mogą ubiegać się o dofinansowanie do zakupu tylko podręczników dla uczniów w klasach III szkoły podstawowej. Pomocą w zakresie dofinansowania zakupu tylko podręczników do kształcenia ogólnego, objęto uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego w szkole podstawowej – bez względu na kryterium dochodowe:

 

Zgodnie z decyzją Ministerstwa uczniowie klas I, II, IV otrzymają podręczniki bezpłatnie.

Pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników uczeń może otrzymać ze względu na jedno z trzech wymienionych kryteriów, tj. ze względu na:

1. Miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie nie przekracza 574 zł netto

2. Bez względu na dochód, na jednego członka rodziny, uczniowie posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, o którym mowa w art.71b ust. 3 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty, dla uczniów słabowidzących, niesłyszących, słabosłyszących z niepełnosprawnością umysłową w stopniu lekkim, z niepełnosprawnością umysłową z w stopniu umiarkowanym lub znacznym, z niepełnosprawnością ruchową w tym z afazją, z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera oraz uczniów z niepełnosprawnościami sprzężonymi w przypadku, gdy jedną z niepełnosprawności jest niepełnosprawność wymieniona wyżej

3.W szczególnych przypadkach może być udzielona pomoc uczniom z rodzin, w których dochód przekracza w/w kryterium dochodowe - ( art. 7 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2013. poz. 182))