Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
Grand Prix Puchar Regionów i Miast Partnerskich Opola 2015

W dniach 03-04.10.2015 wystartowaliśmy w Międzynarodowych zawodach pływackich o Puchar Regionów i Miast Partnerskich Opola. Zawody odbyły się na pływalni Wodna Nuta w Opolu.

Na starcie stanęło 342 zawodników z 29 klubów (w tym Litwa, Niemcy i Czesi). Klub MMKS K-Koźle reprezentowało 28 zawodników (18 chłopców i 10 dziewczynek), a PSP nr 9 dziesięciu uczniów: Paulina Budzińska, Jagoda Muszyńska, Magdalena Tkacz, Michał Barnuś, Wojciech Osowski, Maciej Leszczyński, Michał Maciaszek, Franciszek Długosz, Oskar Deka oraz Marcin Wręczycki, pozostali to uczniowie PG nr 5 w K-Koźlu.

Wywalczyliśmy 4 (cztery) brązowe  medale. Wszystkie wywalczyły dziewczęta. Wiktoria Smętek dwa razy stawała na podium. W konkurencji 50 oraz 200m st. grzbietowym. Aleksandra Lisowska zdobyła medal na dystansie 100m st. klasycznym, a Aleksandra Tkacz na 50m st. dowolnym   Pomimo trudnych warunków treningowych start naszych zawodników można uznać za udany. Wszyscy poprawiali rekordy życiowe i miejmy nadzieję że po Nowym Roku wróci możliwość większej ilości treningów i nadrobimy wtedy stracony dystans do najlepszych.