11,233,009 unikalne wizyty
Aktywna Tablica
Biblioteka PSP9
Biblioteka Poleca
Ochrona Danych Osobowych
LEPSZA SZKOŁA
E-NAUCZANIE
50 LAT PSP9
8 klasa
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
E-Dziennik
KORONAWIRUS
BIP
Obiady, stołówka szkolna
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
Ważne strony
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki
Strefa ciszy
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
FSNiT
Realizowane programy
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
MusicBox3
Play
MAŁA LIGA W PŁYWANIU

Poniżej przedstawiamy zdobywców najlepszych miejsc:

Wiśniewska Hanna kl. 3s – I miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2006

Matyjasek Natalia kl. 3s – II miejsce – 25 m st. dowolnym w roczniku 2006

Zarzycki Paweł kl. 3s - I miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2006

Łukasik  Dawid kl. 3s - II miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2006

Kuterski Szymon kl. 3s - III miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2006

Skrzypczak Natalia kl. 2s - I miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2007

Wojciechowska Patrycja 2s - II miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2007

Trojnar Jakub kl.2s - II miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2007

Gohla Amadeus kl. 1s - I miejsce – 25 m st. grzbietowym  w roczniku 2009

Kawa Michał kl. 1s  - II miejsce – 25 m st. grzbietowym  w roczniku 2009

Zych Daniel kl. 1s  - III miejsce – 25 m st. grzbietowym  w roczniku 2009

Nowak Julia kl. 2s - II miejsce – 25 m st. grzbietowym  w roczniku 2008

Merz Wojciech kl. 2s -  III miejsce – 25 m st. grzbietowym  w roczniku 2008

Barnuś Wojciech kl. 2s - I miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2008

Padet  Ilies kl. 2s - II miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2008

Kacperczyk Michał kl. 2s - III miejsce – 25 m st. dowolnym  w roczniku 2008

Wach Aleksandra kl. 3s - I miejsce – 25 m st. klasycznym  w roczniku 2006

Lecht Jasmina kl. 3s - II miejsce – 25 m st. klasycznym  w roczniku 2006

Sobański Fabian kl. 3s - I miejsce – 25 m st. klasycznym  w roczniku 2006

Kużaj Lena kl. 1s - I miejsce – 25 m st. grzbietowym w roczniku 2009

Jankowska Maja kl. 1s - III miejsce – 25 m st. grzbietowym  w roczniku 2009

Wojciechowska Martyna kl. 2s - I miejsce – 50 m st. grzbietowym  w roczniku 2007

Guziak Julia kl. 3s - III miejsce – 50 m st. grzbietowym  w roczniku 2007

Skrzypiec Szymon kl. 2s - I miejsce – 50 m st. grzbietowym  w roczniku 2007

Filipiak Damian kl. 3s - II miejsce – 50 m st. grzbietowym  w roczniku 2007

Smętek Rafał kl. 3s - I miejsce – 50 m st. grzbietowym  w roczniku 2006

Obrazy newsów: mala_liga_02.jpg

Obrazy newsów: mala_liga_03.jpg

Obrazy newsów: mala_liga_04.jpg

Wielkie gratulacje dla uczniów klas I-szych, II-gich i III-cich  i trenerów Darii Szydłowskiej Smętek, Agaty Rachowicz oraz Bronisława Kisielewskiego za wspaniałe przygotowanie do zawodów i wyniki ich podopiecznych.

BRAWO WAM!!!