DZIEWIĄTKA I MMKS - TA PARA NAJLEPSZA W WOJEWÓDZTWIE JEST !!!!
Dodane przez admin dnia Maja 22 2016 22:04:33

Wspaniale spisali się uczniowie PSP nr 9, którzy reprezentowali nasze miasto jako MMKS Kędzierzyn-Koźle podczas Drużynowego Wieloboju Dzieci 10 i 11 lat, który odbył się w Strzelcach Opolskich w dniu 21.05.2016. Kędzierzynianie wywalczyli łącznie 25 medalowych pozycji, zajęli I miejsce w klasyfikacji medalowej i punktowej podczas Strzeleckiej imprezy. W zawodach wzięło udział 7 klubów województwa Opolskiego. Oprócz MMKS-u wystartowali, Zryw Opole, UKS 5 plus 1 Opole, Winner Zdzieszowice, Vega Dobrodzień, Gwiazda Olesno, Junior Kluczbork oraz gospodarze Kusy Strzelce Op. Reprezentanci Naszego Miasta, zaprezentowali wyborną formę a najlepszym zawodnikiem Drużynowego Wieloboju w kat. wiekowej 11 lat chłopców został Maciej Leszczyński. Maciek wywalczył aż 4 miejsca na podium indywidualnie oraz 2 w wyścigach sztafetowych. Indywidualnie najlepsi z MMKS-u to:

W wyścigach sztafetowych na możliwe 4 pierwsze miejsca wywalczyliśmy 3 pierwsze oraz jedno miejsce drugie:

Zdobycze medalowe byłyby na pewno jeszcze większe, niestety III klasy PSP nr 9 w K-Koźlu przebywały w czasie zawodów na „zielonej szkole” w Polanicy Zdrój i w związku z tym zabrakło na starcie wielu potencjalnych zwycięzców.

Pomimo tego imponujący jest bilans zdobyczy trofeów „Naszych” zawodników w Strzeleckich zawodach. Teraz z niecierpliwością będziemy czekać, aż takie same imprezy odbędą się we wszystkich województwach Polski i zostaną podsumowane przez Polski Związek Pływacki. Mamy nadzieję na bardzo wysokie miejsce chłopców z rocznika 2005 w ogólnej klasyfikacji.

Gratulujemy bardzo zawodnikom i trenerom PSP nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu, reprezentujących klub       MMKS K-Koźle wspaniałych wyników.