DZIEWIĄTKA" MISTRZEM MIASTA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
Dodane przez admin dnia Listopada 02 2018 21:06:38

30.10.2018 w Mistrzostwach Miasta w Halowej Piłce Nożnej chłopców wzięło udział aż 9 szkół. O dwa miejsca premiowane awansem do rozgrywek powiatowych oprócz naszej szkoły walczyły: PSP3, PSP5 (gospodarze), PSP6, PSP10, PSP12, PSP16, PSP18, PSP19. Zespoły zostały rozlosowane do trzech grup, z których awans uzyskiwał tylko zwycięzca i najlepsza drużyna z drugich miejsc, dlatego w turnieju nie było miejsca na najmniejsze potknięcie. W pierwszym meczu nasi zawodnicy pokonali 6-0 ekipę z PSP10, a w drugim po bardzo zaciętym meczu 1-0 kozielską "Dwunastkę". W półfinale, którego stawką był awans na kolejny szczebel trafiliśmy na ekipę ze Sławięcic i kontrolując całe spotkanie wygraliśmy z PSP16 5-2. W finale rozgrywek miejskich pokonaliśmy pewnie PSP19 4-0.

Skład PSP9: Tomasz Godula (7a), Franciszek Kurpiński (7b), Patryk Zarzycki, Dawid Łukasik, Bartosz Zięcik, Bartłomiej Sekuła, Michał Komor, Tymon Katlik, Jakub Wiszniewski (wszyscy 6a).