X edycja Maksa Matematycznego (8.10.2020)
Dodane przez admin dnia Września 16 2020 21:38:47

Obrazy newsów: logo_maks_napis.png8.10.2020

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Płatność za ucznia wynosi 10zł, ale dokonywana jest po konkursie i tylko za uczniów, którzy faktycznie wzięli udział
  • Konkurs odbędzie się 08.10.2020r w godzinach 8:00-16:00. W roku szkolnym 2020/2021 odbędzie się tylko jedna edycja Maksa Matematycznego!
  • Uczeń musi mieć dostęp do urządzenia z Internetem
  • Regulamin do wydruku można pobrać => tutaj <=
  • Informacje o nagrodach można znaleźć => tutaj <=
  • Dziesiąta edycja Maksa Matematycznego będzie składać się z 2 zadań, z których co najmniej jedno będzie zupełnie nowe i nigdy wcześniej niepublikowane.

INFORMACJE DODATKOWE

Maks Matematyczny jest oryginalną koncepcją konkursu matematycznego, która wykorzystuje technologie informatyczne. Konkurs w znacznej części nie wymaga wiedzy, ale umiejętności. Stanowi przede wszystkim intelektualną rozrywkę w formie internetowych gier matematycznych. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych od klasy 2, uczniów szkół średnich, z podziałem na kategorie wiekowe w każdym roczniku oraz koordynatorów.

ZADANIA KONKURSOWE

Zadaniem konkursowym uczestnika konkursu jest samodzielne rozwiązywanie 2 zadań optymalizacyjnych w formie internetowych gier matematycznych, w dniu konkursu. Uczeń rozwiązuje zadania konkursowe w szkole, która go zgłosiła, pod nadzorem Szkolnego Koordynatora Konkursu. Zachęcamy do rejestracji szkoły.
Dziesiąta edycja Maksa Matematycznego będzie składać się z 2 zadań, spośród których co najmniej jedno będzie nowe, jak dotąd niepublikowane. Opis obu zadań pojawi się na naszej stronie głównej dzień przed konkursem około godziny 18:00.

Proszę zgłosić chęć udziału do p.Maja, do 25.09.2020 (ponieważ trzeba zdeklarować organizatorowi szacunkową liczbę uczestników).