Zimowe Mistrzostwa Okręgu Opolskiego w Pływaniu
Dodane przez admin dnia Grudnia 10 2012 14:07:29
W piątek i sobotę 07-08.12.2012, odbyły się na pływalni MOSiR K-Koźle, Zimowe Mistrzostwa Okręgu Opolskiego w Pływaniu. Wystartowało ponad 150 najlepszych sportowców pływaków z województwa Opolskiego. Wśród nich również uczniowie 9-tki. Pływacy z Kędzierzyna-Koźla zwyciężyli w klasyfikacji medalowej, zdobywając 43 medale /16złotych, 19 srebrnych i 18 brązowych/ oraz indywidualnej mężczyzn – Remigiusz Grudziecki. Natomiast w klasyfikacji indywidualnej kobiet zwyciężyła Magda Sproska ze Zrywu Opole. Zawody zostały wzorowo zorganizowane i przeprowadzone przez trenerów pływania PSP nr 9 oraz sędziego głównego pana Mirosława Nalepę. Sportowcom cały czas towarzyszył ŚW.Mikołaj oraz Świąteczna atmosfera. Było dużo słodyczy i prezentów. Zawodnicy zrewanżowali się organizatorom wspaniałą walką na każdym dystansie. Zawody gościły przedstawiciela Marszałka Województwa pana Lucjusza Bilika oraz sekretarza miasta K-Koźle pana Wiesława Księskiego, którzy dekorowali najlepszych zawodników. Kompletne wyniki zawodów na stronie omegatiming