Wycieczka niespodzianka do Pokrzywnej
Dodane przez KingaWrobel dnia Maja 21 2014 10:09:14

Klasa 6b wybrała się na jednodniową wycieczkę na Biskupią Kopę, która przerodziła się w pięciodniowy wyjazd. Wszystko dzięki rodzicom i wielu innym wtajemniczonym osobom skrzętnie ukrywającym tajemne plany przed uczestnikami. Nawet bagaże zostały zapakowane potajemnie do autobusu, a Pan kierowca biorący udział w „spisku” przewiózł je do Schroniska Młodzieżowego w Pokrzywnej, gdzie pani kierownik (również uczestnicząca w  spisku) ukryła je w tajemniczym pokoju nr 14. Niespodzianka się udała i przeżyliśmy wspaniałe 5 dni. Mimo deszczu humory dopisywały 
i wszystkie przewidziane atrakcje udało się zrealizować. Byliśmy na Biskupiej Kopie, w parku linowym, bawiliśmy się w grę „Dwa Królestwa”, wzięliśmy udział w podchodach przygotowanych przez rodziców, którzy zupełnie niespodziewanie znaleźli się w Pokrzywnej, a wieczorami oglądaliśmy filmy wyświetlane na ścianie świetlicy.

Specjalne podziękowania dla wszystkich spiskowców: Pani Bożeny Jankowskiej, pani Bożeny Romanowicz, pani Iwony Kocjan, pani intendentki, pana kierowcy Romana Kocura, pani kierowniczki Schroniska Młodzieżowego w Pokrzywnej Bronisławy Nowakowskiej, pan przewodnika Adama Krawczyka, wszystkich rodziców klasy 6b i oczywiście dla mistrzyni gry aktorskiej pani Ilony Piwowarskiej.

Obrazy newsów: pokrz_6b.jpg